Grand California 600

Kim kampta büyük bir mutfak istemez…

Grand California, adı gibi büyük ihtiyaçlarınız için tasarlandı. İster sahil kenarında ister dağın tepesinde ya da nehrin yanı başında olun, mutfağınız her yere sizinle geliyor. 4 kişilik yemek masasıyla her çeşit manzarada yemek yapmak kadar yaptıklarınızı yemek de çok keyifli. İki gözlü ocağı, sıcak ve soğuk suya sahip katlanır musluklu eviyesi ve 70 litrelik dondurucu bölmeli buzdolabıyla tam donanımlı bir mutfağa sahip.

Herkese bol bol yer var.

Gördüğünüz anda etkileyen, üstüne yattığınız anda rahatlatan büyük bir yatak düşünün… Hatta bu yatağın manzarasının her gün değişebildiğini. İşte Grand California’nın yetişkin yatağı böyle bir şey. İki yetişkin için yanlamasına yerleştirilmiş yatak1.930 mm’ye 1.360 mm’lik büyüklüğe sahipken, kabin üstü yatak ise 1.600 mm’ye 1.900 mm’lik boyuyla oldukça geniş. 1.220 mm’lik merdiveniyle kabin üstü yatağa tırmanmak özellikle çocuklar için çok eğlenceli. Panoramik cam sayesinde gökyüzünü izleyerek uyumaksa ayrı bir keyifli…

Donanımı tam.

Grand California küçük bir evin tüm donanımına sahip. İçi o kadar geniş ki lavabosu, duşu ve tuvaletiyle her türlü ihtiyacınız için 7/24 hazır. 18 litrelik tuvalet kartuşu ise uzun kamplar için ideal.

Her şarta hazırlıklı…

Grand California her türlü kamp şartı için özenle tasarlandı. Tam izolasyonlu yaşam alanına sahip Grand California’nın zemini, çatısı ve duvarları ısı ve ses yalıtımına sahip.

Konforu da büyük.

Yazın sıcağında gölgede mi oturmak istiyorsunuz, açın Grand California’nın tentesini, kocaman gölgesinin tadını çıkarın. Thule marka tenteyi kar kış yağmur çamur demeden hem kış hem yaz rahatlıkla kullanabilir, Grand California’nızla birlikte gelen katlanabilir kamp masası ve sandalyelerinizle keyfinize keyif katabilirsiniz.