ŠKODA KIŞ BAKIM KAMPANYASIı

SKODA Orijinal Parçalarında, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları Erel Otomotiv’de sizleri bekliyor.

2 yaşına kadar olan SKODA Araç modellerine, periyodik bakımlarda kullanılan orijinal parça, Castrol Motor yağlarında ve bakım işçiliklerinde 10% indirim.

3 ve 4 yaşındaki SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça, Castrol Motor yağlarında ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında*16% indirim.

5 yaş 7 yaş arası SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça, Castrol Motor yağlarında ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında* 16%,

8 yaş ve üstü SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça, Castrol Motor yağlarında ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında* 16%, tavsiye edilmektedir. **

*Tavsiye edilen indirim; 0-2 yaş için Skoda orijinal bakım parçalarını, 3 yaş ve üzeri modeller için mekanik ve elektrik tüm Skoda Orijinal Parçaları, mekanik ve elektrik atölye işçiliği, Motor yağları, yağ değişimi için geçerlidir.

** Continental, Michelin ve Pirelli Lastik modellerinde 3-4 yaş, 5-7 yaş ve 8 yaş üzeri Skoda Araç modellerinde %16 oranında indirim yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır.