Audi Servis Hizmetleri

 

1 saati aşmayacak basit işlemler için randevu almanıza gerek yok. Sizi bekletmeden ihtiyacınız olan servisi sağlarız.

 

Audi’nizi uygun koşullarda bulunduğunuz yerden alır, işlemleri bittikten sonra bulunduğunuz yere teslim ederiz. Audi’nizi kendiniz getirirseniz, dönüşünüz için ulaşım imkanı sağlarız.
Audi’nizi periyodik bakıma almak için 5 işgününü aşan bir randevu verirsek, beşinci günden sonra size ücretsiz otomobil tahsis ederiz.
Audi’nizi size vaat ettiğimiz zamanda teslim ederiz ama her ihtimale karşı olabilecek bir gecikme durumunda, ücretsiz otomobil tahsisini de garanti ederiz.

Sürpriz ödemelerle karşılaşmamanız için Audi’nize yapacağımız her işlem, onayınız ve bilginiz dahilindekilerle sınırlıdır. Ekstra ücret talep etmeyiz.

 

Faturanıza açıklayamayacağımız hiçbir madde koymayız.

 

Audi’nizi her servis sonrası iç-dış yıkaması yapılmış olarak özenle teslim ederiz.

Audi Kasko®

Audi Kasko® ile içiniz rahat olsun!

Audi Kasko® ile başınıza gelebilecek her türlü hasar onarımı, Erel Otomotiv tarafından, yalnızca Audi Orijinal Parçalar® kullanılarak, konusunda uzman, deneyimli ekibimiz tarafından yapılır.

Audi Kasko® hizmeti ile ilgili detaylı bilgiye 0216 225 13 00 numaralı servis hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Geçici Araç Temini

Aracınız Erel Otomotiv servisindeyken siz Audi’siz kalmayın diye harika bir hizmetimiz var.

Audi’niz Erel Otomotiv servisinden çıkana kadar “Geçici Araç Temini” hizmetimizden yararlanarak bir başka Audi ile yolunuza devam edebilirsiniz.

Geçici Araç Temini hizmetimizle ilgili detaylı bilgiye 0216 225 13 00 numaralı servis hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

*Geçici Araç Temini hizmeti sınırlı sayıda araçla müşterilerimize sunulmaktadır. Hizmetimizden yararlanma durumunuz, aracınızın serviste bulunduğu tarihlerdeki, Erel Otomotiv’in bu hizmet için sahip olduğu araçların müsaitlik durumlarına göre değişebilmektedir. Lütfen Geçici Araç talebinizi, servis randevunuzu alırken ilgili personellerimize bildiriniz.

Yerinden Alım Yerine Teslim

Siz zahmet etmeyin; Audi’inizi neredeyseniz oradan alalım, sonra istediğiniz yere teslim edelim.

Yerinden Alım Yerine Teslim hizmeti ile ilgili detaylı bilgiye 0216 225 13 00 numaralı servis hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Audi Garanti Plus®

Audi Garanti Plus avantajlarla doludur…

Çünkü Audi Garanti Plus korumasındaki aracınızın 5 yıl boyunca, garanti kapsamı içindeki arızaları, yetkili servislerde orijinal parça ve işçilik güvencesi ile yaptırırsınız. Audi Garanti Plus garantinizi, dilerseniz vdf’nin kredi ürünleri ile aynı kredi planında birleştirebilirsiniz. Ayrıca Audi Garanti Plus aracınızı satarken alıcıya devredebilir, böylece aracınızın ikinci el değeri artmış olur. Audi Garanti Plus’ınızı aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren 24 aylık süre içerisinde satın alabilirsiniz.

• Araç fiyatları aracın beygir gücüne göre belirlenmektedir.
• 120.000 km.’ye kadar hasar ödemesi yapılmaktadır.

Siz de hayatınızı kolaylaştıracak ve standartlarınızı koruyacak bir garantinin kapsamına girin, aracınızı Audi Garanti Plus ’a sahip ayrıcalıklı araçlardan biri yapın…

Audi Garanti Plus Hangi Hallerde Geçerlidir?

• Fabrika garantisinin bitimini takiben +3 yıla kadar,
• Aracın tüm periyodik bakımlarının zamanında ve Audi yetkili servislerde yapılması halinde,
• Aracın Audi Garanti Plus garanti koşullarına uygun kullanılması durumunda,
• Audi Garanti Plus Garantisi kapsamında belirtilen teminatlar dahilinde,
• Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde,

Audi Garanti Plus® ile ilgili detaylı bilgiye 0216 225 13 00 numaralı servis hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.