VW

Yeni T-Cross

Vehicle Specifications

Make:
Volkswagen
Dinamik ve akıllı aydınlatma.

Yeni T-Cross IQ.LIGHT – LED Matrix Farlar

Yeni T-Cross ilk bakışta bile sizi heyecanlandırır. Yenilikçi IQ.LIGHT – LED Matrix Farlar, farklı hava ve yol koşullarında en iyi görüşü sağlayabilmek için LED modüllerini ayrı ayrı kontrol edebilir.1

Üstelik IQ.LIGHT – LED Matrix Farlar, Dinamik Uzun Far Asistanı “Dynamic Light Assist” ile birleştiğinde, diğer yol kullanıcılarını rahatsız etmeden sürekli olarak uzun farlarla sürüş yapmanıza LED modüllerini kapatıp açarak olanak tanır. Zarif bir ışık şeridi, farlar ve Volkswagen logosu arasında uzanır ve kompakt SUV’ye benzersiz bir ışık imzası kazandırır. (ST) (R)

1Hız limitleri dahilinde.

Güç, verimlilik ve sürüş keyfi.

Yeni T-Cross TSI Motor

Her kullanım şartına uyan, fonksiyonel bir SUV’de performans ve verimlilik de ön planda olmalıdır. Yeni T-Cross’ta da tam olarak böyle! Yeni T-Cross’un kalbinde yatan 1.0 litre hacimli TSI motor, boyutundan beklenmedik 115 PS’lik bir maksimum güce ve 200 Nm’lik bir maksimum tork değerine sahiptir. Geçmişin 2.0 litrelik atmosferik motorları kadar yüksek bir çekiş gücü üreten bu motor, aynı zamanda ekonomik de. Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon anlamına gelen "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede yüksek beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir. Gerçek sürüş keyfi için TSI, en doğru seçenek. (L) (ST) (R)
Adaptif hız, sabit mesafe.

Yeni T-Cross Adaptif Hız Sabitleyici "ACC"

Adaptif Hız Sabitleyici "ACC", önceden belirlenmiş maksimum hızı ve önündeki araca belirlenen minimum mesafeyi korumanıza yardımcı olur.1 Bunu, gelişmiş bir radar sayesinde araç önünde bulunan yaklaşık 200 m’lik bir alanı sürekli olarak tarayarak yapar. (O) Adaptif Hız Sabitleyici "ACC", dur-kalk trafikte de seyahati kolaylaştırır. Bu sistem sayesinde Yeni T-Cross, önde duran aracın arkasına yanaşıp durur ve sonra takip mesafesini koruyarak tekrar hareket eder.2 (O) 1 Maksimum 210 km/s hıza kadar. 2 Hız limitleri dahilinde.
Tüm detaylar karşınızda.

Yeni T-Cross Dijital Kokpit

Bugünkü yolculuğunuzda sadece hız ve kilometre göstergesini mi görmeyi tercih edersiniz? Ya da seyahatiniz ile ilgili verileri?.. Peki ya rotanızın haritasını?.. Ya da dinlediğiniz şarkının adını?.. Veya tüm bunların bir kombinasyonunu mu?.. Dijital Kokpit "Digital Cockpit"in bileşenlerinden biri olan yüksek çözünürlüklü 10,25" Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display Pro", araç verilerini, yakıt tüketim verilerini, araç rotasını, App-Connect ile dinlediğiniz müziği ve telefon bağlantınızı, hız ve motor devri gibi özellikleri kişiselleştirilebilir bir şekilde gösterir. (O) Dijital Kokpit "Digital Cockpit"in diğer bileşeni olan ve geniş bir yelpazede sunulan bilgi ve eğlence sistemlerinden "Discover Pro" Navigasyon Sistemi, bir navigasyon sisteminden daha fazlasıdır. Hayatınızı kolaylaştıran birçok ekstra özellik sunar: (O) Tüm bilgilerin Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display Pro" üzerinden gösterimi. 9,2" Harekete duyarlı renkli dokunmatik TFT LCD ekran. 6 Hoparlör 2 adet USB girişi (Type C)