Yeni Caddy

Vehicle Specifications

Make:
Volkswagen Ticari

Caddy Style, ona sahip olmak eşittir stil sahibi olmak.

Caddy’nin gövde rengi kapı kolu, tamponları ve piano black yan aynaları olabildiğince göz alıcı.Işık ve görüş paketi otomatik yanan farlar,far sensörü, yağmur sensörü ve eve geliş evden çıkış fonksiyonuyla hem güvenliğiniz hem de konforunuz için Caddy’de.

Caddy Life, en büyük özelliği çok çekici olması.

Caddy’nin karatılmış arka camları sizi sıcak günlerde güneş ışığından korurken, meraklı gözlerden de uzak kalmanızı sağlıyor. Ayrıca Caddy’nizi daha çekici gösteriyor. Caddy’nin dış görünüşündeki en göz alıcı parçalardan biri de renkli tavan çıtaları. Onunla hem yolcular hem de yayalar güvende. Şehir içi acil frenleme özellikli “Front Assist” sistemi yayaları, bisikletlileri ve araçları tespit edip, sürücüyü tehlikeli durumlara karşı uyarıyor. Eğer sürücü zamanında tepki vermezse sistem otomatik frenlemeyle cevap veriyor ve gerekirse tehlikeli bir sürüş durumu varsa kaçınma manevrası bile yapabiliyor.

Güvenlik her zaman ön planda.

Şerit takip asistanı "Lane Assist", istenmedik şekilde şeritten çıkma nedeniyle oluşan kazaların önlenmesine yardımcı olur ve sürüş güvenliğini artırır. Aracın istenmedik bir şekilde şeritten çıkacağı sistem tarafından algılandığında, şerit takip asistanı "Lane Assist" sürücüyü görsel olarak uyarırken aynı zamanda direksiyonu geçici olarak devralarak aracı içinde bulunulan şeride doğru hafif bir şekilde yönlendirir. Acil durumlarda da Caddy yanınızda. Herhangi bir kaza anında aracınız kazanın büyüklük derecesini algılıyor ve 112 Acil Çağrı Merkezi’ne araç konumunu yardım talebiyle birlikte gönderiyor. Kaza haricinde yardım ihtiyacınız olursa tavan aydınlatma bölümünde bulunan eCall tuşuna basıp sistemi aktive edebilirsiniz. Caddy’nin artık 6 hava yastığı var. Ön tarafta sürücü ve yolcu için ön, yan, perde ve orta hava yastıkları ayrıca arka yolcu dış koltukları bölümü için perde hava yastıklarıyla şimdi çok daha güvenli.

Caddy Impression, etkisinden çıkamayacaksınız.

Gün ışığına göre otomatik olarak açılıp kapanan farlar ile artık daha da güvendesiniz. Caddy’nin arka park sensörleri sayesinde arkanızda olan bitenden haberdar olursunuz. Herhangi bir engel ya da insanla karşılaşmanız durumunda Caddy’nin arka sensörleri size ses ve sinyal vererek uyarır