VW

Amarok

Vehicle Specifications

Make:
Volkswagen Ticari

Kendinden Emin Tasarım

Her durumda sunduğu güç, hâkimiyet ve çeviklik, onu Volkswagen Ticari Araç’ın premium pikabı yapıyor. Karizmatık tasarımı ve off-road perfomansıyla çok yönlülüğü ortaya koyuyor. Amarok Aventura’nın zarafetinden, Amarok PanAmericana’nın sağlamlığına, Yeni Amarok’un beş donanımının her biri birbirinden farklı özellikler sunuyor. Yeni ön tasarımında, styling ya da sportif barlara kadar Yeni Amarok, hayallerinizi süsleyecek her ayrıntıyı bir arada bulunduruyor.

Sürüş modları ve asistan sistemleri
Yeni Amarok'un sürüş modları ile farklı hava ve yol koşullarında sürücüleri birçok şekilde destekliyor. 20’si yeni olmak üzere 25’in üzerinde opsiyonel asistan sistemi daha fazla sürüş konforu sağlıyor. Park Assist Plus bunlardan yalnızca bir tanesi. Dar bir alanda manevra yapmanız gerektiğinde bu tam otomatik park asistanı size çok yardımcı oluyor. Sistem, uygun bir park yeri algıladığında park manevrasını yapıyor, size de park etme sürecini izlemek ve gerekirse müdahale etmek kalıyor. Çevresel Görüş Sistemiise 360°'lik üstten görüş dâhil olmak üzere dört bir yandaki kameralarıyla birden çok görüntüyü size gösteriyor. Yeni Amarok şehir içerisinde de konfordan ödün vermiyor. Örneğin, çok şeritli şehir sokaklarında ya da otobandaysanız Şerit Takip Asistanı sizin en büyük yardımcınız. Dış aynadaki bir LED ışığı sizi arkadan yaklaşan ya da kör noktada bulunan araçlar konusunda uyarıyor. Bu ve diğer pek çok destek sistemi Yeni Amarok'u sadece daha mükemmel bir araç hâline getirmekle kalmayıp çok daha konforlu bir sürüş de sağlıyor.
Park etmek çocuk oyuncağı
Yeni Amarok’un ön ve arka park sensörü ve 360° kamerası sayesinde şehirde ya da doğada park etmek hiç olmadığı kadar kolay.
O, bildiğiniz gibi değil
Yeni Amarok daha uzun ve daha geniş yükleme kapasitesine sahip. Uzunluğu 5.362 mm’ye ulaşan Yeni Amarok, 1.917 mm’lik genişliğiyle size daha çok alan sunarken 1.884 mm’lik yüksekliğiyle de içinde rahat etmenizi sağlıyor. Yeni boyutları ve 1.651 mm’lik yükleme alanıyla Yeni Amarok, daha fazla eşya taşımaya hazır. 800mm sudan geçme özelliğine sahip Yeni Amarok aynı zamanda 26 derece uzaklaşma, 30 derece yaklaşma ve 21 derece rampa açısına sahiptir.