T-Roc

Vehicle Specifications

Make:
Volkswagen

Artık çok daha güçlü.

Yeni T-Roc’un keskinleştirilmiş dış tasarımı, yolların bu popüler kompakt SUV’sinin güçlü karakterini daha da fazla vurgulamasını sağlar. Ön ve arka kısımda kullanılan çok daha güçlü tasarımlara sahiptamponlar fazlasıyla etkileyicidir. Aerodinamik etkinlikleri de geliştirilen bu tamponlar, aynı zamanda yüksek hızlarda doğrusal stabilizasyonu da destekler.
Bununla birlikte Yeni T-Roc’un, Volkswagen logosuna kadar uzanan dekoratif LED ışık şeritleriyle birlikte tüm ön kısma hakim olan yepyeni aydınlatma sistemleri, IQ.LIGHT – LED Matrix farlar ve ön tamponda yer alan LED gündüz sürüş farları ile tüm bakışları üstüne çeker. Arka tasarım, tampona entegre edilmiş reflektörler, kontrast oluşturan siyah yüzeyler ve entegre egzoz dekorlarıyla tamamlanır.

Düşük yakıt tüketimi, yüksek performans.

Yeni T-Roc'un kendini kanıtlamış 1.5 litre hacimli TSI güç ünitesi, yüksek performans beklentisini düşük yakıt tüketimi ile birleştirir. Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon anlamına gelen "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede çok daha küçük motor hacimlerinden, çok daha fazla beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir. Üstelik mühendislik aşamasında elde edilen dengeli çalışma karakteri, çok düşük motor sesi ve neredeyse titreşimsiz yolculuklar vadeder. TSI konforu, performansı ve verimliliği. Siz daha denemediniz mi?

Çok trafik var, endişe yok.

Adaptif Hız Sabitleyici "ACC", daha önce sizin tarafınızdan ayarlanmış maksimum hızı ve öndeki araçla olan güvenli takip mesafesini korumanıza yardımcı olur 1. Dahası; ülkemizde sıkça yaşadığımız dur-kalk trafikte Yeni T-Roc, önde seyreden aracın arkasında otomatik olarak durup, tekrar hareket edebilir 2. Üstelik Discover serisi navigasyon sistemleri ile birlikte Adaptif Hız Sabitleyici "ACC", tahmine dayalı hız sabitleyici ve viraj alma desteği işlevini içerecek şekilde genişletilmiştir. Bu, o bölgedeki yasal hız limitlerine uyarak aşırı hızdan kaçınmanıza yardımcı olur. Ek olarak sistem, virajlar, dönüşler ve döner kavşaklar için araç hızını otomatik olarak ayarlamak için navigasyon sistemindeki rota verilerini kullanabilir. ¹Maksimum 210 km/s hıza kadar. ²Hız limitleri dahilinde.

Tüm bilgiler karşınızda.

Yeni T-Roc'ta kullanılan tamamen dijital gösterge panelleri, sürüşle ilgili tüm bilgileri çekici grafiklere sahip, yüksek çözünürlüklü renkli ekranlarda özetler. Temel sistem olan 8” Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit”, hız göstergesi, devir saati, ikaz lambaları ve diğer içerikleri, yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekrana yansıtır. Daha üst donanımlarda bulunan 10,25" Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit Pro”, kişisel ihtiyaç ve beklentilerinize göre ekranı ayarlamanıza imkân verir. Temel sürüş verilerinin yanı sıra örneğin, sürüş destek sistemlerinin tümünü çekici grafikler ve animasyonlarla ekrana taşıyabilir veya navigasyon haritası ile medya ekranının bir birleşimini görüntülemeyi seçebilirsiniz.