T-Roc

Vehicle Specifications

Make:
Volkswagen

LED teknolojisi ile tam istediğiniz görünüm.

T-Roc’ta kullanılan enerji tasarruflu LED farlar, aynı zamanda hem fonksiyonel hem de göz alıcı. Bu gelişmiş farların hemen altında, ön tampon üzerinde yer alan gündüz sürüş farları, özgün tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerine toplar. Trafikte bir bakışta bir T-Roc’a ait olduğu fark edilen bu eşsiz gündüz sürüş farlarına entegre dönüş sinyalleri, T-Roc’un hareketlerinin trafikteki diğer sürücüler tarafından kolayca fark edilmesini sağlar.

Aynı gelişmiş tasarıma sahip LED stop lambaları, tamamı LED aydınlatma elemanlarından oluşan sinyal, geri vites ve arka sis lambası fonksiyonlarıyla şıklığı güvenlikle buluşturur.

Düşük yakıt tüketimi, yüksek performans.

T-Roc'un motorları güçlü olduğu kadar ekonomik de. Bu nedenle otomobil kullanmayı seven; fakat yakıt tüketimini düşük tutmak isteyenler için T-Roc TSI, mükemmel bir seçenek. Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede çok daha küçük motor hacimlerinden, çok daha fazla beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilebilir. Defalarca Uluslararası Yılın Motoru "Engine of the Year" ödülü kazanan Volkswagen'in efsanevi TSI motorlarını denemeden, yüksek performansı, düşük tüketimle birleştiren gerçek bir modern benzinli motorla karşılaşmamışsınız demektir.

Çok mu trafik var? Endişelenmenize gerek yok.

Adaptif Hız Sabitleyici "ACC", önceden ayarladığınız hız limitini geçmenizi önler¹ ve önünüzde seyreden araçla aranızdaki mesafeyi korumanızı sağlar². Böylece dur-kalk trafikte ilerlerken T-Roc, tamamen otomatik olarak fren yapıp öndeki aracın arkasında durur ve bu araç ilerlemeye başladığında yine otomatik olarak yeniden hareket eder. Ön Bölge Asistanı “Front Assist” ise radar sensörleri yardımıyla kritik mesafe durumlarını algılar ve T-Roc'un durma mesafesini kısaltmaya yardımcı olur. Hatta acil bir durumda sizin yerinize otomatik olarak fren yapabilir.² 1 Maksimum 210 km/s. 2 Hız limitleri dahilinde.

İhtiyacınız olan tüm bilgiler, istediğiniz şekilde.

Sürüş sırasında sadece hız ve devir sayaçlarını mı görmek istiyorsunuz? Yoksa detaylı performans verilerini ya da navigasyon haritasını mı..? Peki ya dinlediğiniz müziğin adını..? Tüm bunların hepsine ve daha fazlasına ne dersiniz? Geleneksel analog göstergelerin fiziksel kısıtlarını tamamen ortadan kaldıran, yüksek çözünürlüklü, esnek, şık ve teknolojik Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" ile istediğiniz bilgi profilini rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.
  • 26 cm (10,25") renkli TFT LCD ekran.
  • Çoklu yapılandırma olanağı.