Audi

RS Q8

Vehicle Specifications

Make:
Audi

Güçlü ve dinamik: Tasarım

Geniş hava girişlerine sahip RS tamponu, karakteristik ön spoyler ve RS ile farklılaştırılmış petek yapılı radyatör ızgarası, ön görünümde etkileyici vurgular oluşturuyor. Çarpıcı siluet, güçlü duruşunun altını çiziyor.

Karbonda yatay çubuklu parlak siyah difüzör eki, RS’e özgü oval egzoz boruları ve RS tavan kenarı spoyleri gibi RS’ye özgü unsurlar, isteğe bağlı Karbon/siyah stil paketi ile Audi RS Q8²’in performansını vurgular. Ön görünümdeki etkileyici vurgular, güçlü görünümü tamamlar.

Audi RS Q8 ile, RS’ye özgü tasarım paketlerine uyması için, çeşitli renklerdeki 5 Y kollu rotor tasarımına sahip 23 inç alaşım jantları tercih edebilirsiniz. Antrasit grisi, kırmızı veya mavi renkte, opsiyonel RS seramik frenler ve kollar sayesinde saf mükemmelliği görebilirsiniz.

Görün. Dokunun. Deneyimleyin. Audi RS Q8²'nin iç mekanı, her yolculukta size çeşitli şekillerde yardımcı olan çok çeşitli dijital teknolojilerle donatılmıştır. Audi sanal kokpitindeki RS'ye özel ekranlar size tork, performans, hızlanma, tur süreleri ve G-kuvvetleri hakkında istediğiniz bilgileri verir.
Yola akıllıca aktarılan muazzam güç Audi RS Q8, gücü her bir tekerleğe seçici olarak dağıtan isteğe bağlı quattro spor diferansiyel ile size sürekli dört tekerlekten çekiş quattro sunar. Karakteristik RS ayarına sahip uyarlanabilir havalı spor süspansiyon, çevik tepki ve üstün yol tutuş dengesi için dört tekerlekten direksiyon, bu ekstra dokunuşu ekler.
Performans gündelik kullanım ile buluşuyor. Audi RS Q8 birçok olasılığa açıktır. Etkileyici performansının yanı sıra, mükemmel günlük kullanılabilirlik de sunar. Koltuklar yatırıldığında daha da fazlasını sunar: Bu, depolama alanını 1.755 litreye çıkarır. Üç kişilik arka koltuk sırası standart olarak ileri geri hareket ettirilebilir.