Q3

Vehicle Specifications

Make:
Audi

Çok yönlü bir araç.
Yeni Audi Q3.

Yeni Audi Q3, harika çok yönlü özellikleriyle bir aile SUV’udur. İkinci nesilde sadece görsel açıdan daha öz güvenli görünmekle kalmaz, aynı zamanda oldukça geniş mekânı, kapsamlı uyarlanabilme özellikleri ve birçok pratik ayrıntısı sayesinde çok daha fazla kullanım değeri sunar. Sekizgen tasarımlı singleframe ve geniş yan hava menfezleri, kaslı ön kısmı niteler. Geniş ve uyarlanabilir: Arka koltukların ve koltuk arkalıklarının konumuna bağlı olarak bagaj bölümünün hacmi toplamda 530 ya da 675 litredir. Arkalıkların katlanmasıyla bu rakam 1.525 litreye çıkar. Yeni Audi Q3, dijital bir kokpit ve touch response özellikli MMI ile de öne çıkar. Birçok segmentten alınan sayısız bilgi-eğlence sistemi çözümü, kompakt SUV’un çevresiyle olan bağlantısını kurar. Yeni asistan sistemler, park sırasında, şehir içi sürüşte ve uzun yolculuklarda sürücüyü destekler. Tıpkı daha da geliştirilmiş süspansiyon gibi bu özellikler de konforu artırı

Sadece güvenin

Audi Q3 farklı sürüş asistan sistemleri seçenekleri sunuyor. Bunlar arasından isteğe bağlı adaptif sürüş asistanı öne çıkıyor. Hızlanmanıza, fren yapmanıza, hızınızı korumanıza ve şerit içinde kalmanıza yardımcı oluyor.  

Mükemmel SUV

Ön kısmında dikey parçalı büyük Singleframe radyatör ızgarası öne çıkıyor. Ön farlar ise omuz hattından arka farlara kadar tek bir tasarım öğesi oluşturuyor. Advanced ve S line donanım serisinden birini seçin. Puls turuncu, Kronos gri ve Turbo mavi dahil olmak üzere on bir gövde rengi seçeneği ile geliyor. Jantlar için ise 17 ila 20 inç arasında seçenekler mevcut.