Q2

Vehicle Specifications

Make:
Audi

Dinamik tasarım,
Sıradışı eğlence.
Yeni Audi Q2.

Şehre yönelik SUV, etkileyici, güçlü tasarım, geniş bir dizi bilgi eğlence seçeneği ve dinamik süspansiyon teknolojisi sunar. Yenilikçi direksiyon ve isteğe bağlı adaptif sürüş asistanı² gibi öne çıkan unsurlar, sadece şehirde değil, direksiyonda da rahatlığı ve muazzam bir eğlenceyi garanti eder.

 

Daha fazla güvenlik ve sürüş kolaylığı için güvenlik

Adaptif sürüş asistanı ilk kez yeni Audi Q2 için bir opsiyon olarak mevcuttur. Bu özellik, aktif şerit yardımcısı ile uyarlanabilir hız sabitleme sisteminin işlevselliğini birleştirmektedir. Sürücünün hızlanmasına, fren yapmasına, hızını korumasına ve şerit içinde kalmasına yardımcı olur.

Eğlenceli sürüş konfor

Yeni Audi Q2, güçlü sürüşü ve yenilikçi teknolojileri sayesinde direksiyon başında olağanüstü eğlenceyi garanti eder: Standart olarak sunulan yenilikçi direksiyon, direksiyon açısına ve hıza bağlı direksiyon yardımını temel alan değişken direksiyon oranı sayesinde etkileyici sürüş özellikleri sunar. Adaptif amortisörlere sahip süspansiyon, elektronik amortisör kontrolü sayesinde farklı sürüş durumlarına uyum sağlar.