Q2

Vehicle Specifications

Make:
Audi

Güçlü ve etkileyici.
Audi Q2

Alışılmışın dışında yerlerde maceralara atılmak ya da büyük şehirde gündelik yaşam için – Audi Q2 çok yönlü bir otomobil. Genç bir tarza ve çok sayıda gelişmiş teknolojiye sahip araç, yenilikçi tasarım, mükemmel sürüş keyfi ve yüksek işlevselliği bir araya getiriyor. Kompakt SUV’un bilgi ve eğlence, bağlantı ve asistan sistemleri lüks sınıf donanımlara dayanır.

Sağlam görünüm

Audi Q2 ilk bakışta adeta bir güç gösterisi yapıyor: geniş omuzları ve köşeli hatlarıyla enerji ve özgüven dolu. Düşük tavan ve yüksek cam çizgisi bir coupé aracı andırıyor ve aracın sportif karakterinin daha da etkileyici görünmesini sağlıyor. İlk göze çarpan özellikler ise, kama şeklindeki farlar, yüksek konumlu singleframe ızgara ve geniş hava girişleri oluyor. Arka bölüm, uzun tavan spoyleri ve gövde altı koruma görünüşüne sahip difüzörle birlikte sportif bir şekil alıyor.

 

Tedbirli olmak pişman olmaktan iyidir

Audi Q2, standart Audi pre-sense front donanımı da dahil olmak üzere kapsamlı sürücü asistan sistemlerine sahiptir. Bu sistem, aracın önünden diğer araç veya yayaların geçmesi gibi kritik durumları tespit eden ve gerekirse tam frenlemeyi başlatan fonksiyonları içerir. Düşük hızlarda frenleme araç durana kadar devam eder.Diğer asistan sistemler: Stop&Go işlevli uyarlanabilir hız sabitleyici sistemi, trafik sıkışıklığı asistanı, Audi side assist şerit değiştirme asistanı, Audi aktif şerit takip asistanı, trafik işareti tanıma sisteminin yanı sıra park asistanı ve aracın arkasında bulunan yanal trafik asistanı.

İşlevsel: iç mekan

Dış mekanın şık ve açılı tasarım özelliğini devam ettiren Audi Q2’nin iç mekanı beş kişilik yer sunuyor. Dört kapı ardına kadar açılır ve yeterli görüş sağlayarak kolay erişimi mümkün kılar. Diğer yandan, siz ve yardımcı sürücünüzün oturma pozisyonu sportif ve iç mekanla ilgili beklentileri karşılar niteliktedir.