Polo

Vehicle Specifications

Make:
Volkswagen
7 ileri Çift Kavramalı Şanzıman "DSG". Konvansiyonel otomatik vites sistemlerinin yüksek yakıt tüketimi, yüksek ağırlık, düşük performans ve yüksek emisyon değerlerinden ibaret olan tüm kötü yönlerini ortadan kaldıran bu kompakt ve hafif şanzıman sistemi ile Yeni Polo, manuel vitesli modellerden bile daha yüksek performanslı, daha düşük yakıt tüketimine sahip ve daha çevreci. Üstün mekatronik sistemi sayesinde Çift Kavramalı Şanzıman "DSG", adeta ışık hızında bir üst vitese geçer ve bu sayede diğer otomatik şanzımanlarda karşılaşılabilen sarsıntı, hızlanmada kesinti ve güç kaybının tamamen önüne geçer. Volkswagen'in motor sporlarında elde ettiği deneyimin bu mühendislik harikası ürünü, etkili performans, düşük yakıt tüketimi ve üstün sürüş keyfi için hizmetinizde.
Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist" Her zaman doğru yolda kalın. Yeni Polo'nun Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist", sistemin içeriğinde barındırdığı radar, sensör ve kameralar yardımıyla şerit çizgilerini takip eder, fren ve gaz kararlarını otonom bir şekilde vererek önünde seyreden araç ile takip mesafesini koruyabilir ve gerektiğinde kontrollü bir şekilde şerit değiştirebilir.¹
  • “Travel Assist” özellikle otoyollarda ve çok şeritli yollarda, şeridinizi ve hız limitinizi korur; önünüzdeki otomobille aranızda güvenli bir mesafe olmasını sağlar.²
  • Çift Kavramalı Şanzıman "DSG", trafik sıkışıkken ve dur-kalk trafikte sürüş keyfinizin artırır.
¹Sürücü her an için sistemi devre dışı bırakmaya hazır olmalıdır. Otomobili güvenli bir şekilde kullanma sorumluluğu yine sürücüye aittir. ²Hız limitleri dahilinde.
Dijital Kontrol Paneliniz. Hedefinize ulaşmanızı sağlayacak en kısa rotayı hesaplamak mı? Yoksa sıradaki şarkıya geçmek mi? Ya da araç ayarlarını değiştirmek mi istediniz? Hiç sorun değil! Yeni Polo’nun “Discover Pro” Navigasyon Sistemini de barındıran merkezi bilgi ve eğlence sistemi ekranı, tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap verir.
  • Tüm bilgilerin Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" üzerinden gösterimi.
  • 23,4 cm (9,2") harekete duyarlı renkli dokunmatik TFT LCD ekran.
  • Toplam 4x20 Watt gücünde 6 adet hoparlör.
  • 4 adet USB girişi (Type C).
En sevdiğiniz uygulamalar Yeni Polo’da Akıllı telefon uygulamalarınızı aracınızda güvenli ve rahat bir şekilde kullanmak ister misiniz? Yeni Polo'nun Mobil Bağlantı Arayüzü "App-Connect" sayesinde bunu yapmak her zamankinden daha kolay. Mobil Bağlantı Arayüzü "App-Connect", seçilen uygulamaları ve içeriği doğrudan aracınızda rahatça kullanmanızı sağlar. Böylece müziklere, haberlere, haritalara, sesli kitaplara ve daha birçok sertifikalı uygulamaya erişiminiz inanılmaz derecede kolaylaşır. Volkswagen, güncel akıllı telefonlara bağlanmak için üç arabirim sunar: Apple CarPlay®, Android Auto® ve MirrorLink®. Apple CarPlay® kapsamında akıllı telefon uyumluluğuna ilişkin bilgi almak için https://www.apple.com/tr/ios/carplay/ adresini, Android Auto®’ya ilişkin bilgi almak için https://www.android.com/intl/tr_tr/auto/ adresini, MirrorLink®’e ilişkin bilgi almak için ise https://mirrorlink.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.