Polo

Vehicle Specifications

Make:
Volkswagen

LED Farlar ve LED Gündüz Sürüş Farları, her koşulda kusursuz bir görüş imkanı sağlarken, aynı zamanda Polo’ya etkileyici bir görünüm de kazandırır. Uzun ömürlerinin yanı sıra düşük elektrik tüketimleriyle de dikkat çeken LED Farlar ve LED Gündüz Sürüş Farları, LED sinyal lambalarıyla ve hem yüke hem de hıza duyarlı otomatik yükseklik ayarlarıyla birlikte gelir.

Küçük bir detay ancak bu kadar müthiş olabilir. 

Polo'nun motorları güçlü olduğu kadar ekonomik de. Bu nedenle otomobil kullanmayı seven; fakat yakıt tüketimini düşük tutmak isteyenler için Polo TSI, mükemmel bir seçenek. Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede çok daha küçük motor hacimlerinden, çok daha fazla beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir. Defalarca Uluslararası Yılın Motoru "Engine of the Year" ödülü kazanan Volkswagen'in efsanevi TSI motorlarını denemeden, yüksek performansı, düşük tüketimle birleştiren gerçek bir modern benzinli motorla karşılaşmamışsınız demektir.

Polo'daki herkesin güvenliği emin ellerde.

Polo'da sunulan, sürücü ile ön yolcu için ön ve yan, hem öndeki hem de arkadaki yolcular için perde havayastıkları ile pasif güvenlik en üst seviyede. En yüksek teknolojiye sahip bu 6 adet hava yastığı, çok yüksek tepki hızlarına sahip çarpışma sensörleri ile tetiklenir, etkin gaz ateşleyiciler sayesinde göz kırpma hızından bile daha kısa sürede açılır. Üstelik bu havayastıkları, Polo'nun gelişmiş aktif gergili ve kuvvet limitörlü piroteknik emniyet kemerleri ile, bir kaza halinde tüm yolcuların en düşük seviyede hasar alması için koordinasyon içinde çalışır.

Tam olarak istediğiniz bilgileri gösteren sürüş ekranınız.

Klasik hız ve kilometre göstergesini, navigasyon haritasını, dinlemekte olduğunuz şarkının adını ve çok daha fazlasını bir arada mı görmek istiyorsunuz? Çok fonksiyonlu deri direksiyon ile yüksek çözünürlüklü Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" ekranını kolayca düzenleyebilirsiniz. Böylece hepsi tam istediğiniz gibi ve tam anlamıyla gözünüzün önünde olur.
  • Yüksek çözünürlüklü 31 cm (12,3") renkli TFT ekran.