ŠKODA

Karoq

Vehicle Specifications

Make:
Škoda

GÖZ ALICI TASARIM VE FARKINDALIK

Yenilenen ŠKODA KAROQ,etkileyici dış tasarımı ile farkedilirliği arttırıyor. Geniş iç hacim, ferah bir yaşam alanı sunarken, göz alıcı tasarımdan da ödün vermiyor. Dış tasarımda keskin biçimde uzanan tornado çizgileri ve C tipi TOP LED arka farlar Çek kristal işçiliğine atıfta bulunurken, LED Gündüz sürüş farları ve öne doğru uzanan ön ızgara otomobilin tasarımını karakteristik bir forma sokuyor.

8’’ Bolero Multimedya Sistemi ve 8 Adet Hoparlör

Tüm donanım seviyelerinde standart olarak yer alan 8’’ Dokunmatik Bolero Multimedya Sistemi, mobiletenizi en üst seviyede yaşayabileceğiniz bilgi-eğlence sistemi unsurlarını sunmasının yanı sıra,otomobilinizle ilgili olan her şeyi,tek ekran üzerinden kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca bu sistem ile birlikte standart olarak sunulan 8 adet hoparlör ile ses kalitesini en üst seviyede deneyimleyeceksiniz.

GÜVENLİĞİNİZDEN ÖDÜN VERMEYEN GÜÇ Yeni KAROQ, sürüş konforunuzu olduğu kadar güvenliğinizi de ön planda tutarken, aktif ve pasif güvenlik sistemleriyle üst düzey bir koruma sağlıyor. Sürücü Diz Hava Yastığı, LED Ön Far Grubu, Ön Bölge Frenleme Asistanı, Sürücü Yorgunluk Tespit Sistemi, Çoklu Çarpışma Freni gibi pek çok güvenlik donanımı yenilenen KAROQ‘ta standart olarak sunuluyor.
KONFORUNUZU ARTIRAN SİSTEMLER Yeni KAROQ ile yolculuklarınızı eşsiz bir anıya dönüştürün. Yüksek sürüş keyfine katkı sağlayan Çift Bölgeli Otomatik Klima, Yükseklik ve Bel Destek Ayarlı Ön Koltuklar, Elektrikli Bagaj Kapağı, Sanal Pedal, Isıtmalı Direksiyon Simidi ve Isıtmalı Ön Koltuklar gibi pek çok özellik, donanım seviyesine bağlı olarak Yeni KAROQ’ta sunulan konfor ekipmanlarından yalnızca birkaçı...