Grand California 600

Vehicle Specifications

Make:
Volkswagen Ticari

Kim kampta büyük bir mutfak istemez…

Grand California, adı gibi büyük ihtiyaçlarınız için tasarlandı. İster sahil kenarında ister dağın tepesinde ya da nehrin yanı başında olun, mutfağınız her yere sizinle geliyor. 4 kişilik yemek masasıyla her çeşit manzarada yemek yapmak kadar yaptıklarınızı yemek de çok keyifli. İki gözlü ocağı, sıcak ve soğuk suya sahip katlanır musluklu eviyesi ve 70 litrelik dondurucu bölmeli buzdolabıyla tam donanımlı bir mutfağa sahip.

Saymakla bitmeyen özellikler…

Mobil cihazlarınızı bağlayıp App-Connect özelliğiyle kullanabilirsiniz. Ön konsoldaki iki adet USB-C soketi ve 12 V soketiyle cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Ayrıca, ikili koltuk yanındaki eşya gözünde bulunan kablosuz mobil telefon şarj sisteminden yararlanabilirsiniz. Grand California’nın en büyük özelliğiyse 230 V’lik 4 adet elektrik prizine sahip olması.

Kontrol tamamen sizde.

Grand California büyük bir araç. Ön-arka park sensörleri ve yan korumaları sayesinde onunla daha kolay manevra yapabilirsiniz. Ayrıca, geri görüş kamerasıyla onu rahatça park edebilirsiniz.

Her şey dokunmatik.

Dokunmatik ekranlı karavan kontrol ünitesiyle Grand California’nın iç sıcaklığını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bu ekrandan araç içini, dışını, üst yatak bölümünü ve ambiyans aydınlatmalarını kontrol edebilirsiniz.Kamp moduyla klima sistemi, su dolum seviyeleri, ilave akü şarj seviyesi, klima sisteminin mevcut durumu, su ve havanın sıcaklığı ve hatta 230 V enerji bağlantısının takılı olup olmadığına kadar her şeyi görüntüleyebilirsiniz.