Fabia

Vehicle Specifications

Make:
Škoda

 ŠKODA FABIA’nın keskin tasarımı onun karakteristik duruşunu göstermektedir. FABIA, gövdesindeki dikey ve yatay çizgilerin uyumu ile her koşulda dikkatleri üzerine çekecek dinamizmi barındırır. Ön ızgaranın devamı niteliğindeki ince hatlı, sert köşeli farlar Fabia’nın güçlü görüntüsünü destekler ve görsel bir bütünlük oluşturur.

Donanım seviyesine bağlı olarak FABIA’nızda bulunan 6.5” genişliği, 800x400 piksel yüksek çözünürlüğü ile bilgi-eğlence sistemi Swing, SD kart okuyucuya ve akıllı cihazınızı kontrol edebileceğiniz USB girişine sahiptir. Swing Plus eğlence sisteminde ise akıllı cihazlarınızla çok daha rahat bir bağlantı kurabileceğiniz SmartLink+ ve eğlenceli bir yolculuk geçirmenizi sağlayacak yenilikçi 6 hoparlörüyle ŠKODA Sound ses sistemi sunulmaktadır.
Opsiyonel olarak sunulan Kör Nokta Uyarı Asistanı tamponlarda bulunan sensörler sayesinde şerit değiştirme ve sollama anında kör noktada kalan araçların olduğu bilgisini ayna içindeki lambalar sayesinde sürücüye iletir. Opsiyonel olarak sunulan Arka Trafik Uyarı Asistanı park ettiğiniz alandan çıkarken arka tampondaki sensörler sayesinde kör noktada kalan araçlarla ilgili sürücüyü uyarır. Opsiyonel olarak sunulan Full LED Ön Far Sistemi’nin yüksek aydınlatma kapasitesi ile görüş mesafeniz ve netliğiniz garanti altında. Opsiyonel olarak sunulan Ön Bölge Frenleme Asistanı çarpışma tehlikesine karşı sürücüyü uyarır, sürücünün tepki vermediği yüksek çarpışma olasılıklarında ise frenleme yapar.
305 Litrelik bagaj bölmesiyle segmentinde fark yaratan FABIA, koltuklar katlandığında ise 1.125 Litrelik bagaj hacmi sunar. 1.915 mm’ye ulaşabilen bagaj bölmesi ve 659 mm yüksekliğindeki yükleme eşiği ile FABIA, seyahatlerinizde yanınıza alacağınız eşyalar konusunda daha özgür hissetmeniz için tasarlanmıştır.