Fabia

Vehicle Specifications

Make:
Škoda

TASARIM VE MÜHENDİSLİĞİN KUSURSUZ BİRLEŞİMİ

4. Jenerasyon ŠKODA FABIA, çekici dış görünümü ve üstün mühendislik dokunuşlarıyla kusursuz bir birleşim sunuyor. Bu kusursuz birleşimin bir sonucu olarak segment normlarından daha iddialı hava sürtünme kat sayısı değerini (0.28 Cd) sunarken, geniş,havalı ve dikkat çekici tasarımdan ödün verilmiyor.   Ayrıca aerodinamik üstünlük, otomobilin yüksek kalitede sürüş dinamiklerini aynı zamanda düşük yakıt tüketimiyle sunmasını sağlıyor.

6,5’’ Swing Multimedya Sistemi Donanım seviyesine göre standart olarak sunulan Swing multimedya sistemi, ileri seviyeli menü ve fonksiyonlar ile çok konforlu ve hassas dokunmatik kontrol özelliğine sahiptir. 6.5’’ büyüklüğündeki yüksek çözünürlüklü ekran araç içi multimedya deneyiminin en üst seviyede sunulmasını sağlar. Sistem aynı zamanda otomobilin tüm sistem ayarlarının dokunmatik ekran vasıtasıyla yönetilmesine olanak tanır.
5 YILDIZLI EURO NCAP Yetişkin yolcu, çocuk yolcu, yaya güvenliği ve güvenlik asistan sistemleri üzerinden yapılan Euro NCAP çarpışma testlerinde maksimum puan alarak 5 yıldızla ödüllendirilen YENİ ŠKODA FABIA, yüksek güvenlik seviyesi ile de dikkatleri üzerine çekiyor.
Geri Görüş Kamerası Aracınızı geriye doğru park ederken görüş kolaylığı sağlayabilecek alternatif bir özellik olarak isteğe bağlı sunulan Geri Görüş Kamerası, geri vitesi seçer seçmez otomatik olarak devreye girer ve yüksek çözünürlükte görüntüyü aracın multimedya ekranına aktararak güvenle park etmenize yardımcı olur.