A6

Vehicle Specifications

Make:
Audi

Sadeleştirilmiş tasarım.
Azami kullanım kolaylığı.

Opsiyonel olarak sunulan MMI Navigasyon plus ile birlikte ekran ebadı 10,1 inçe çıkan üst ve standart 8,6 inçlik alt HD ekranlar, zarif ve şık gösterge paneline kusursuz bir şekilde uyum gösterir ve sürücünün gereksinimlerine göre ideal olarak ve özel bir şekilde hazırlanır. Üst gösterge ekranında sürücü, araç bilgilerini, bilgi eğlence sistemini ve navigasyon sistemini yönetir; alt gösterge ekranında ise metin girişleri, klima ve çeşitli konfor işlevleri kontrol edilebilir.

Bir günden daha fazlası.

Güneşi yargılamayın: İsteğe bağlı olarak sunulan HD Matrix LED’li ön farlar gece karanlığında sizlere kusursuz bir yol aydınlatması sunar. 180 derece ayarlanabilir aydınlatma kumandası sayesinde viraj aydınlatması ve yoğun aydınlatmanın karşıdan gelen araç sürücülerinin gözünü almasını engelleyen otomatik karartma özelliklerinin keyfini sürün. Dinamik selektör ve hareketli gündüz farları yenilikçi bir görsel dikkat çekici özellikler konsepti sunuyor.

Daha çevik. Daha fazla manevra kabiliyeti. Daha sportif.

Standart olarak sunulan ilerici direksiyon sistemi ve opsiyonel olarak sunulan dinamik dört tekerlekten yönlendirme sistemi, çevikliği ve manevra kabiliyetini arttırır. Sportif bir şanzıman ile güçlü bir sürüş dinamiği sağlanır. Opsiyonel olarak sunulan 21" jantlar, sportifliği vurgular.