A5

Vehicle Specifications

Make:
Audi

Audi A5 Sportback.

Audi A5 Sportback ile farkınızı ortaya koyarsınız. Aracın ön tarafında, yanlarında ve arka tarafındaki tasarım tarzının yeni öğeleri 5 kapılı modele her zamankinden daha fazla derinlik ve genişlik kazandırıyor. Buna ek olarak, isteğe bağlı Audi Matrix LED farlar ve geniş bir bilgi-eğlence platformu gibi trend belirleyen teknolojiler sunuyor.

Arkaplan Asistanları

Audi A4 Sedan’ı kullanırken sürücü asistan sistemlerinden⁵ yararlanın. Şehir içi sürüş asistanı paketi gibi farklı özelliklere sahip isteğe bağlı önceden yapılandırılmış paketler arasında seçiminizi yapın. Park yardım plus ve geri görüş kamerası dahil olmak üzere şehir içi trafiğine yönelik sistemleri birleştirir. Bu paketin bir parçası olan çıkış uyarısı, arkadan yaklaşan diğer sürücüleri tespit eder ve gerektiğinde kapıyı bir LED sinyaliyle açarak sizi uyarır. Audi A4 Sedan’da, standart olarak Audi pre sense city ile donatılmıştır. Bu özellik, fren pedalının titreme ihtimali de dahil olmak üzere, sizi, 85 km/sa hızlara kadar olan olası çarpışma tehlikelerinde, görsel ve sesli olarak uyarır.

Ödün vermek? Buna hiç gerek yok

Mükemmel bir genişlik hissinden daha fazlası: Daha geniş iç mekanı sayesinde Audi A5 Sportback, işten arta kalan veya aileniz ile birlikte geçireceğiniz zamanlar için bagaj bölmesinde ve aracın arka kısmında çok daha fazla alan sunar. Bu genişlik hissi, görsel olarak, iç mekandaki yatay tasarımlı öğeler, yeniden tasarlanan orta konsol, cam görünümlü kapı şeridi ve yüksek kaliteli malzemelerle daha da fazla vurgulanır. Ayrıca iç tasarım okapi kahverengi ve S line tasarım paketi ile iç mekanı da özelleştirebilirsiniz. Özellikle de son teknoloji ürünü bilgi-eğlence platformu ve isteğe bağlı LED ortam aydınlatması Audi A5 Sportback'in iç mekanına derece derece artan zarafet katar.