Crafter

Vehicle Specifications

Make:
Volkswagen Ticari

Güven veren dış görünüşüyle boyut değiştirdi.

Zorlu yokuşlar, uzun yollar, dar sokaklar, güvenle yapılacak işler, hepsinde iyi olmanın tek bir kuralı var; Volkswagen Crafter Panel Van’a sahip olmak.
LED ön farlar
Gece mükemmel görmenizi, gündüz ise diğer sürücüler tarafından kolayca görünmenizi sağlayan farlar, Crafter’ın şık tasarımını tamamlıyor.
Yeni Crafter benzersiz bir ticari araç olarak geliştirildi. Her zamankinden daha pratik, daha ekonomik ve daha yenilikçi olan Yeni Crafter, geliştirilen teknolojileriyle müşterilerine daha düşük kullanım maliyetleri sunuyor. Üstelik Yeni Crafter’ın farklı müşteri gruplarının ihtiyaç ve taleplerine göre özel olarak tasarlanmış olması, onu sınıfının en iyi ticari aracı yapıyor. Polonya’nın Wrzesnia şehrinde Crafter için özel olarak kurulan tamamen yeni fabrikada üretim aşamasında en gelişmiş teknolojiler kullanılıyor.

Büyüksünüz diye sadece geniş yolları kullanmak zorunda değilsiniz. En son teknoloji sürücü destek sistemleri. 

Sınıfının şehir içinde kullanıma en uygun aracı Yeni Crafter, en son teknolojiye sahip donanımları ile kaza risklerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Boyut atlatan teknoloji ile sürücü için en iyi çalışma alanı

Isıtmalı Servotronik direksiyon
Isıtmalı, deri kaplama çok fonksiyonlu deri direksiyon deneyimini sunuyor. *Opsiyonel olarak sunulan radyo kumandalı seçeneği.